Нічник "Сфера 60" Pradex
Код товару: 7568442
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 935 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Висота | 60 См |
| Ширина | 60 См |
Варіанти кольорів
-
Колір каркаса: Кава з молоком
-
Колір каркаса: Білий
-
Колір каркаса: Білий перламутр
-
Колір каркаса: Бордовий
-
Колір каркаса: Графіт
-
Колір каркаса: Жовтий
-
Колір каркаса: Жовтий перламутр
-
Колір каркаса: Зелений
-
Колір каркаса: Зелений перламутр
-
Колір каркаса: Какао
-
Колір каркаса: Коричневий
-
Колір каркаса: Червоне дерево
-
Колір каркаса: Червоний
-
Колір каркаса: Кремовий
-
Колір каркаса: Мокко
-
Колір каркаса: Морська хвиля
-
Колір каркаса: Помаранчевий
-
Колір каркаса: Світлий графіт
-
Колір каркаса: Синій
-
Колір каркаса: Синій перламутр
-
Колір каркаса: Темний графіт
-
Колір каркаса: Темний шоколад
-
Колір каркаса: Фіолетовий
-
Колір каркаса: Чорний
Опис - Нічник "Сфера 60" Pradex
Характеристики
Нічник "Сфера 60" від компанії виробника Pradex обов'язково зачепить вашу увагу, так як дана модель володіє унікальним і цікавим дизайном у вигляді сфери, що завжди буде родзинкою будь-якого інтер'єру. Потрібно відзначити, що для виконання такого виробу виробники використовували довговічний алюміній і штучний ротанг.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Висота | 60 См |
| Ширина | 60 См |
| Глибина | 60 См |
| Спосіб підключення | Розетка |
| Максимальна потужність | 10 - 29 Вт |
| Виробник | Pradex |
Відгуки - Нічник "Сфера 60" Pradex
Переглянути всі відгуки
8 935 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Висота | 60 См |
| Ширина | 60 См |
| Глибина | 60 См |
| Спосіб підключення | Розетка |
| Максимальна потужність | 10 - 29 Вт |
| Виробник | Pradex |
8 935 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Нічник "Сфера 60" Pradex
8 935 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Нічник "Сфера 60" Pradex
Схожі товари
