Люстра "FOGLIA SP2 021416" Ideal Lux
Код товару: 7568446
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 258 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 82 См |
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
Опис - Люстра "FOGLIA SP2 021416" Ideal Lux
Характеристики
Люстра "FOGLIA SP2 021416" від виробника Ideal Lux зможе порадувати вас своїм оригінальним дизайнерським рішенням і високою якістю виготовлення. Вона виконана за європейським стандартом з матеріалу найвищого ґатунку , що в свою чергу гарантує довгий термін служби. Така люстра стане родзинкою будь-якого приміщення.
| Висота | 110 См |
| Ширина | 82 См |
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 30 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Люстра "FOGLIA SP2 021416" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
12 258 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 110 См |
| Ширина | 82 См |
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 30 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Виробник | Ideal Lux |
12 258 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Люстра "FOGLIA SP2 021416" Ideal Lux
12 258 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Люстра "FOGLIA SP2 021416" Ideal Lux
Схожі товари
