Бра "Antarctica W017402S-4" Zuma Line
Код товару: 7568441
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 30 См |
| Висота | 15 См |
Опис - Бра "Antarctica W017402S-4" Zuma Line
Характеристики
Бра "Antarctica W017402S-4" складається з металевого каркаса і скляних багатогранних кристалів . Люстра випромінює гарний блиск від скла. Такий ефект досягається завдяки полірування граней. Вони стають схожі на діаманти. Такий виріб добре використовувати в приміщенні ресторанів, бутиків або магазину з дорогоцінними прикрасами.
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 30 См |
| Висота | 15 См |
| Глибина | 13 См |
| Сфера застосування | Кафе |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Виробник | Zuma Line |
Відгуки - Бра "Antarctica W017402S-4" Zuma Line
Переглянути всі відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 30 См |
| Висота | 15 См |
| Глибина | 13 См |
| Сфера застосування | Кафе |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Виробник | Zuma Line |
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "Antarctica W017402S-4" Zuma Line
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "Antarctica W017402S-4" Zuma Line
Схожі товари
