Торшер "Твіст" Pradex
Код товару: 7568438
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 550 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 47 См |
| Висота | 161 См |
| Максимальна потужність | 40 - 49 Вт |
Варіанти кольорів
-
Колір каркаса: Кава з молоком
-
Колір каркаса: Білий
-
Колір каркаса: Білий перламутр
-
Колір каркаса: Бордовий
-
Колір каркаса: Графіт
-
Колір каркаса: Жовтий
-
Колір каркаса: Жовтий перламутр
-
Колір каркаса: Зелений
-
Колір каркаса: Зелений перламутр
-
Колір каркаса: Какао
-
Колір каркаса: Коричневий
-
Колір каркаса: Червоне дерево
-
Колір каркаса: Червоний
-
Колір каркаса: Кремовий
-
Колір каркаса: Мокко
-
Колір каркаса: Морська хвиля
-
Колір каркаса: Помаранчевий
-
Колір каркаса: Світлий графіт
-
Колір каркаса: Синій
-
Колір каркаса: Синій перламутр
-
Колір каркаса: Темний графіт
-
Колір каркаса: Темний шоколад
-
Колір каркаса: Фіолетовий
-
Колір каркаса: Чорний
Опис - Торшер "Твіст" Pradex
Характеристики
Торшер "Твіст" від компанії виробника Pradex представляє собою прекрасне рішення для вашого інтер'єру, так як даний виріб зможе послужити не тільки висококласним освітленням, а й ідеально додасть родзинку атмосфері кімнати. Так само варто додати, що для виготовлення використовували капронову шнур і сталь.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 47 См |
| Висота | 161 См |
| Максимальна потужність | 40 - 49 Вт |
| Кількість джерел світла | Один |
| Кількість ніжок | Одна |
| Виробник | Pradex |
Відгуки - Торшер "Твіст" Pradex
Переглянути всі відгуки
10 550 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 47 См |
| Висота | 161 См |
| Максимальна потужність | 40 - 49 Вт |
| Кількість джерел світла | Один |
| Кількість ніжок | Одна |
| Виробник | Pradex |
10 550 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер "Твіст" Pradex
10 550 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер "Твіст" Pradex
Схожі товари
