Нічник "Сфера 100" Pradex
Код товару: 7568445
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 650 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Висота | 100 См |
| Ширина | 100 См |
Варіанти кольорів
-
Колір каркаса: Кава з молоком
-
Колір каркаса: Білий
-
Колір каркаса: Білий перламутр
-
Колір каркаса: Бордовий
-
Колір каркаса: Графіт
-
Колір каркаса: Жовтий
-
Колір каркаса: Жовтий перламутр
-
Колір каркаса: Зелений
-
Колір каркаса: Зелений перламутр
-
Колір каркаса: Какао
-
Колір каркаса: Коричневий
-
Колір каркаса: Червоне дерево
-
Колір каркаса: Червоний
-
Колір каркаса: Кремовий
-
Колір каркаса: Мокко
-
Колір каркаса: Морська хвиля
-
Колір каркаса: Помаранчевий
-
Колір каркаса: Світлий графіт
-
Колір каркаса: Синій
-
Колір каркаса: Синій перламутр
-
Колір каркаса: Темний графіт
-
Колір каркаса: Темний шоколад
-
Колір каркаса: Фіолетовий
-
Колір каркаса: Чорний
Опис - Нічник "Сфера 100" Pradex
Характеристики
Нічник "Сфера 100" від компанії виробника Pradex є відмінним придбанням освітлення для вашого будинку, так як виріб подарує не тільки родзинку інтер'єру, але і забезпечить висококласний світло в будь-який час доби. Варто додати, що для виконання такого виробу виробники використовували штучний ротанг і алюміній.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Висота | 100 См |
| Ширина | 100 См |
| Глибина | 100 См |
| Спосіб підключення | Розетка |
| Максимальна потужність | 10 - 29 Вт |
| Виробник | Pradex |
Відгуки - Нічник "Сфера 100" Pradex
Переглянути всі відгуки
13 650 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Висота | 100 См |
| Ширина | 100 См |
| Глибина | 100 См |
| Спосіб підключення | Розетка |
| Максимальна потужність | 10 - 29 Вт |
| Виробник | Pradex |
13 650 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Нічник "Сфера 100" Pradex
13 650 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Нічник "Сфера 100" Pradex
Схожі товари
