Бра "Jasmine W024601A-5" Zuma Line
Код товару: 7568444
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 335 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 25,5 См |
| Висота | 13 См |
Опис - Бра "Jasmine W024601A-5" Zuma Line
Характеристики
Бра "Jasmine W024601A-5" - красиве і стильне виріб для ванних і туалетних кімнат. Таке бра витончено підкреслить інтер'єр і атмосферу ванної кімнати, а також додасть естетичного настрою. Особливо актуально використовувати такі вироби в громадських закладах. вони продемонструють характер закладу і його призначення .
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 25,5 См |
| Висота | 13 См |
| Глибина | 8,5 См |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Zuma Line |
Відгуки - Бра "Jasmine W024601A-5" Zuma Line
Переглянути всі відгуки
4 335 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 25,5 См |
| Висота | 13 См |
| Глибина | 8,5 См |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Zuma Line |
4 335 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "Jasmine W024601A-5" Zuma Line
4 335 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "Jasmine W024601A-5" Zuma Line
Схожі товари
