Комод-4 + 1А Компаніт
Код товару: 7575989
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 045 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 78 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-4 + 1А Компаніт
Характеристики
Дана модель дуже хороша для дитячої кімнати. Вона чудово гармоніює з дитячими меблями. Крім того комод-4 + 1А допомагає привчити дітей до порядку в кімнаті. Якщо дітей кілька, то у кожного буде персональний ящик для речей і своя полку. Має 4 висувних ящика і 2 полки.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 78 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-4 + 1А Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 045 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 78 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 045 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-4 + 1А Компаніт
3 045 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-4 + 1А Компаніт
Схожі товари












