Комод-5 Компаніт
Код товару: 7575981
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 685 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-5 Компаніт
Характеристики
Комод-5 є яскравим представником класичних комодів. Він прекрасно вписується в будь-який куточок квартири або будинку, поєднуючись з будь-якої іншої меблями. Відмінні риси цієї моделі: елегантність і простота, витонченість, м'якість і плавність ліній. Має 5 зручних висувних ящиків.
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-5 Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 685 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 81 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 685 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-5 Компаніт
2 685 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-5 Компаніт
Схожі товари












