Комод-1-3-1 Компаніт
Код товару: 7575987
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 860 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-1-3-1 Компаніт
Характеристики
Рано чи пізно бажання навести в домі порядок призводить до купівлі комода, щоб всі дрібні, і не дуже, речі й штучки в кінці кінців були розкладені по поличках і шухлядках, де їх завжди можна знайти. Тому можна стверджувати, що як предмет меблів "Комод - 1-3-1" не застаріє ніколи. Має 4 висувних ящика і 2 полки.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 33 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-1-3-1 Компаніт
Переглянути всі відгуки
2 860 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 33 кг |
| Виробник | Компаніт |
2 860 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-1-3-1 Компаніт
2 860 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-1-3-1 Компаніт
Схожі товари












