Комод-3 + 2 Компаніт
Код товару: 7575994
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 111 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-3 + 2 Компаніт
Характеристики
Комод-3 + 2 - зручна і практична меблі, що відрізняються підвищеною місткістю при невеликому займаному обсязі. Висока надійність висувних ящиків обумовлена застосуванням якісної фурнітури і матеріалів конструкції. Використовуються роликові направляючі з підшипниками . Ручки комодів - металеві. "Комод-3 + 2" має 3 ящика і 2 дверцята, відрізняється підвищеною місткістю.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 111 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 55 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-3 + 2 Компаніт
Переглянути всі відгуки
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 111 см |
| Глибина | 50 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 55 кг |
| Виробник | Компаніт |
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-3 + 2 Компаніт
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-3 + 2 Компаніт
Схожі товари














