Комод-2 + 4 Компаніт
Код товару: 7575976
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 200 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-2 + 4 Компаніт
Характеристики
Комод - предмет меблів з висувними ящиками для зберігання одягу. Своїм походженням він зобов'язаний скрині і секретер. Саме в порівнянні з скринею комод сприймався як більш практичний, «зручний». Комод - 2 + 4 як ніхто краще характеризує цю ухвалу. Має 4 зручних висувних ящика і 2 полки.
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-2 + 4 Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 200 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 84 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 200 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-2 + 4 Компаніт
3 200 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-2 + 4 Компаніт
Схожі товари














