Комод-4 + 1Б Компаніт
Код товару: 7575991
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 106 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-4 + 1Б Компаніт
Характеристики
Незаперечний плюс комода-4 + 1Б - функціональність. Комод оснащений зручною системою зберігання речей, є як висувні ящики, так і досить просторі і зручні полиці. Доповнить і прикрасить будь-який інтер'єр. Виконано в класичному стилі. Має 4 зручних висувних ящика і 2 полки.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 106 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-4 + 1Б Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 106 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 85 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Стиль | Лофт |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 41 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-4 + 1Б Компаніт
3 325 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-4 + 1Б Компаніт
Схожі товари
















