Комод-4-2-2 Компаніт
Код товару: 7575997
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 595 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 134 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 92 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-4-2-2 Компаніт
Характеристики
Комод-4-2-2 місткий, зручний і функціональний. Виконано в оригінальному стилі. Елегантно виглядає практично в будь-якій обстановці, завдяки великому вибору кольорів виконання. Має 4 зручних висувних ящика і 6 полиць . Фасад-торцювання кромка АБС 2 мм.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 134 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 92 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 53 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-4-2-2 Компаніт
Переглянути всі відгуки
5 595 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 134 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 92 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 53 кг |
| Виробник | Компаніт |
5 595 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-4-2-2 Компаніт
5 595 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-4-2-2 Компаніт
Схожі товари














