Комод 3А МДФ Компаніт
Код товару: 7575998
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 265 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 61 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 69 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод 3А МДФ Компаніт
Характеристики
Комод 3А МДФ - зручна і практична меблі, що відрізняється підвищеним попитом. Відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр, завдяки великому вибору кольорів виконання. Має 3 зручних висувних ящика.
| Ширина | 61 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 69 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод 3А МДФ Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 265 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 61 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 69 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 20 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 265 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 3А МДФ Компаніт
3 265 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 3А МДФ Компаніт
Схожі товари


