Комод-4-1-1 Компаніт
Код товару: 7575995
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 160 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Бук
-
Венге
-
Венге темний / венге світлий
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод-4-1-1 Компаніт
Характеристики
Комод-4-1-1 поєднує в собі відразу кілька функцій - вміщує в собі всі необхідні речі, прикрашають інтер'єр, а ще можуть бути підставкою книг, техніки або аксесуарів. Доповнить і прикрасить будь-який інтер'єр. Має 4 зручних висувних ящика і 3 полки . Фасад-торцювання кромка АБС 2 мм.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод-4-1-1 Компаніт
Переглянути всі відгуки
4 160 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 92 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Компаніт |
4 160 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод-4-1-1 Компаніт
4 160 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод-4-1-1 Компаніт
Схожі товари














