Шафа навісна "Box" MiroMark
Код товару: 7680337
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 502 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 32 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
-
Чорний глянець
Опис - Шафа навісна "Box" MiroMark
Характеристики
Шафа навісна "Box" містка і максимально міцна. Його фасади та корпус виконані з надійної ламінованої ДСП завтовшки 18 мм. Для відкриття використається механізм Push to Open. Для кріплення шафи на стіну використовуються універсальні гачки. Шафа - одна із секцій модульної вітальні "Box".
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
| Глибина | 32 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Закрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Шафа навісна "Box" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 502 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 32 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Закрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
1 502 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Шафа навісна "Box" MiroMark
1 502 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Шафа навісна "Box" MiroMark
Схожі товари










