Полиця настінна "Box-12" MiroMark
Код товару: 7680349
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 187 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 105 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
-
Чорний глянець
Опис - Полиця настінна "Box-12" MiroMark
Характеристики
Полиця настінна "Box-12" - це місткі, функціональні та надійні меблі від відомого та затребуваного виробника. Такі меблі зручні для використання, тому що не займе багато місця в кімнаті і надійно кріпиться на стіні за допомогою універсальних дюбель-гачків. Полиця може виготовлятися в чорному або білому глянцевому забарвленні.
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 105 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Полиця настінна "Box-12" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 187 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 105 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
1 187 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця настінна "Box-12" MiroMark
1 187 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця настінна "Box-12" MiroMark
Схожі товари


