Полиця настінна "Box-10" MiroMark
Код товару: 7680335
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
735 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
Опис - Полиця настінна "Box-10" MiroMark
Характеристики
Полиця настінна "Box-10" є компактними і міцними меблями, які не займуть занадто багато місця в кімнаті і станкуть вдалим функціональним її доповненням. Полиця виготовлена з матеріалу перевіреного часом – ламінованої ДСП завтовшки 18 мм. Полиця є однією з секцій модульної вітальні "Box".
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Полиця настінна "Box-10" MiroMark
Переглянути всі відгуки
735 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
735 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця настінна "Box-10" MiroMark
735 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця настінна "Box-10" MiroMark
Схожі товари


