Полиця настінна "Box color-90" MiroMark
Код товару: 7680365
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
552 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 105 см |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 15 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
Варіанти кольорів
-
Глиняний сірий глянець
-
Дуб Вотан
Опис - Полиця настінна "Box color-90" MiroMark
Характеристики
Полиця настінна "Box-90" - це якісні та надійні меблі, які не займуть надто багато місця в приміщенні та підвищать його функціональність. Вона надійно кріпиться на стіні, може виконуватись у двох колірних варіантах. Матеріал, з якого виготовлена полиця - ламінована ДСП товщиною 16 мм.
Ціна вказана за шафу виготовлену у кольорі Дуб вотан. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за шафу виготовлену у кольорі Дуб вотан. Вартість виробу в інших кольорах прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 105 см |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 15 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для ікон |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Полиця настінна "Box color-90" MiroMark
Переглянути всі відгуки
552 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 105 см |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 15 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для ікон |
| Виробник | MiroMark |
552 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця настінна "Box color-90" MiroMark
552 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця настінна "Box color-90" MiroMark
Схожі товари
