Полиця настінна "Box-11" MiroMark
Код товару: 7680346
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
914 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
Варіанти кольорів
-
Білий глянець
-
Чорний глянець
Опис - Полиця настінна "Box-11" MiroMark
Характеристики
Полиця настінна "Box-11" виготовлена з високоміцної довговічної ламінованої ДСП товщиною 18 мм. Глянцева поверхня виглядає максимально стильно та стане гідною окрасою кожного інтер'єру. Полиця містка та компактна, невибаглива у догляді. Для кріплення використовуються надійні гачки.
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
За додаткову плату можлива комплектація елементів підсвічуванням LED (з пультом управління).
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Полиця настінна "Box-11" MiroMark
Переглянути всі відгуки
914 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 35 см |
| Матеріал | ДСП |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Маленький |
| Сфера застосування | Дім |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Чорний |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Форма | Квадратна |
| Модифікація | Настінні |
| Вид | Відкрита |
| Призначення | Для сувенірів |
| Виробник | MiroMark |
914 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Полиця настінна "Box-11" MiroMark
914 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Полиця настінна "Box-11" MiroMark
Схожі товари


