Двох'ярусне ліжко "Тедді Duo" 80х160 Шарк
Код товару: 7585615
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 505 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 86 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 86 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Двох'ярусне ліжко "Тедді Duo" 80х160 Шарк
Характеристики
Двох'ярусне ліжко "Тедді Duo" виготовлена з натурального дерева з італійським лаковим покриттям , що гарантує довгий термін служби і високу міцність. Класичний дизайн, в якому немає нічого зайвого гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр дитячої кімнати і не займе багато місця.
Ціна вказана за дитячу двоярусне ліжко "Тедді Duo" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
Ціна вказана за дитячу двоярусне ліжко "Тедді Duo" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 86 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 86 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Тедді Duo" 80х160 Шарк
Переглянути всі відгуки
9 505 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 86 см |
| Кількість спальних місць | Двоспальне |
| Висота узніжжя | 86 см |
| Кількість ярусів | Два |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
9 505 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Двох'ярусне ліжко "Тедді Duo" 80х160 Шарк
9 505 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Двох'ярусне ліжко "Тедді Duo" 80х160 Шарк
Схожі товари
