Дитяче ліжко "Хьюго" 70х140 Шарк
Код товару: 7585618
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 76 см |
| Висота узголів'я | 66 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 66 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Дитяче ліжко "Хьюго" 70х140 Шарк
Характеристики
Дитяче ліжко "Хьюго" має лаконічний дизайн без зайвих деталей, який гармонійно доповнить будь-який сучасний інтер'єр дитячої кімнати. Дана модель виготовлена з масиву бука - натуральної деревини, що володіє високою міцністю і довговічністю . Підліткове ліжко "Хьюго" може бути укомплектована ящиками для білизни і знімним захисним бортиком.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Хьюго" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Хьюго" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 76 см |
| Висота узголів'я | 66 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 66 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Дитяче ліжко "Хьюго" 70х140 Шарк
Переглянути всі відгуки
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 76 см |
| Висота узголів'я | 66 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 66 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Хьюго" 70х140 Шарк
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Хьюго" 70х140 Шарк
Схожі товари




