Дитяче ліжко "Тедді" 80х160 Шарк
Код товару: 7585617
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Дитяче ліжко "Тедді" 80х160 Шарк
Характеристики
Дитяче ліжко "Тедді" виготовлена з масиву бука , який може бути пофарбований в різні кольори, представлені в палітрі вище. Це один з кращих матеріалів за показниками зносостійкості і міцності . Каркас вироби оброблений захисним лаковим покриттям без запаху. Підліткове ліжко "Тедді" виконана в скандинавському стилі , тому стильно доповнить сучасний інтер'єр дитячої кімнати.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Тедді" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Тедді" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Дитяче ліжко "Тедді" 80х160 Шарк
Переглянути всі відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 175 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 80 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 80 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Великий |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Тедді" 80х160 Шарк
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Тедді" 80х160 Шарк
Схожі товари
