Дитяче ліжко "Мартель" 70х140 Шарк
Код товару: 7585612
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 280 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 68 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 68 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Дитяче ліжко "Мартель" 70х140 Шарк
Характеристики
Дитяче ліжко "Мартель" виготовлена з масиву бука , що гарантує довговічність і міцність конструкції. Меблі з дерева подарує відчуття тепла і комфорту в інтер'єр дитячої кімнати. Скандинавський дизайн має на увазі не тільки натуральність, рівні лінії і мінімалізм, але і приголомшливу функціональність, тому ця модель оснащена ящиками для постільної білизни або іграшок, а також захисним знімним бортом .
Ціна вказана за дитяче ліжко "Мартель" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу іншій комплектації прораховується окремо.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Мартель" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу іншій комплектації прораховується окремо.
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 68 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 68 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Дитяче ліжко "Мартель" 70х140 Шарк
Переглянути всі відгуки
4 280 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 86 см |
| Висота узголів'я | 68 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 68 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Венге |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
4 280 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Мартель" 70х140 Шарк
4 280 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Мартель" 70х140 Шарк
Схожі товари
