Дитяче ліжко "Вінні" 70х140 Шарк
Код товару: 7585619
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 930 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 78 см |
| Висота узголів'я | 71 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 71 см |
Варіанти кольорів
-
101 - Горіх темний
-
102 - Бук натуральний
-
103 - Горіх світлий
-
104 - Яблуня
-
105 - Вільха
-
106 - Венге
-
108 - Каштан
Опис - Дитяче ліжко "Вінні" 70х140 Шарк
Характеристики
Дитяче ліжко "Вінні" виготовлена з натурального дерева (масив бука) і має основу під матрац з ламелей з амортизаційним ефектом, яка підсилює ортопедичні властивості матраца. Скандинавський стиль даної моделі гармонійно доповнить сучасний інтер'єр дитячої кімнати. Підліткове ліжко "Вінні" може бути укомплектована ящиками для білизни і знімним захисним бортиком . Колір каркаса ви можете підібрати на свій смак з палітри, представленої вище.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Вінні" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
Ціна вказана за дитяче ліжко "Вінні" в кольорі "бук", без ящиків для білизни і захисних бортиків. Вартість виробу в іншій комплектації прораховується окремо.
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 78 см |
| Висота узголів'я | 71 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 71 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
Відгуки - Дитяче ліжко "Вінні" 70х140 Шарк
Переглянути всі відгуки
4 930 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 144 см |
| Глибина | 78 см |
| Висота узголів'я | 71 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 71 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Дошкільна |
| Вік дитини | Від 4 років |
| Розмір | Низький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Шарк |
4 930 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко "Вінні" 70х140 Шарк
4 930 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко "Вінні" 70х140 Шарк
Схожі товари
