Дитяче ліжко АС-09 "Белль" 80х190 Санті-Меблі
Код товару: 7584672
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 86 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Дитяче ліжко АС-09 "Белль" 80х190 Санті-Меблі
Характеристики
Дитяче ліжко АС-09 "Белль" від виробника Санті-Меблі надзвичайно зручна у використанні і компактно виглядає в кімнаті. За рахунок того, що це виріб виконано на 100% з матеріалів європейської якості , воно прослужить довгий термін і стане вірним другом вашій дитині. А практичний і в той же час оригінальний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр спальні.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного підстави і матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
Зверніть увагу! Ціна ліжка вказана без урахування вартості ортопедичного підстави і матраца. Вибрати і купити комплектуючі елементи до цієї моделі ліжка ви можете в нашому інтернет-магазині меблів Golden Plaza.
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 86 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Дитяче ліжко АС-09 "Белль" 80х190 Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 86 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Вага | 32 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко АС-09 "Белль" 80х190 Санті-Меблі
6 385 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко АС-09 "Белль" 80х190 Санті-Меблі
Схожі товари
