Дитяче ліжко G-11-1 "Good Wood" Доріс
Код товару: 7584677
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 730 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Дуб Ендгрейн Елегантний
-
Колір фасаду: Венге Вінтаж / Білий Сніг / Бетон Чикаго темно-сірий
Опис - Дитяче ліжко G-11-1 "Good Wood" Доріс
Характеристики
Дитяче ліжко G-11-1 "Good Wood "Доріс - оптимальне рішення для спальні вашої дитини. У ліжко можуть бути вмонітровани два великі ящики для зберігання постільної білизни. Ручки на ящиках замінені виїмками , тому не створюють зайвих перешкод для діяльності дитини, що виключає можливість отримання травм. Узголів'я з суцільного деревного матеріалу, що забезпечує відчуття затишку і захищеності.
За додаткову плату можливо комплектація вироби висувними ящиками G-15-1 / 3 і тумбою G-14. Вартість ліжка в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можливо комплектація вироби висувними ящиками G-15-1 / 3 і тумбою G-14. Вартість ліжка в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко G-11-1 "Good Wood" Доріс
Переглянути всі відгуки
3 730 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 90 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
3 730 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко G-11-1 "Good Wood" Доріс
3 730 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко G-11-1 "Good Wood" Доріс
Схожі товари
