Дитяче ліжко G-11-3 "Good Wood" Доріс
Код товару: 7584678
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 780 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Дуб Ендгрейн Елегантний
-
Колір фасаду: Венге Вінтаж / Білий Сніг / Бетон Чикаго темно-сірий
Опис - Дитяче ліжко G-11-3 "Good Wood" Доріс
Характеристики
Дитяче ліжко-диван < b> G-11-3 "Good Wood" Доріс поєднує в собі зручність і подвійний функціал. З Однією боку це проста і зручне ліжко , з іншого боку спинка дає можливо спертися як на дивані і при цьому не торкатися стіни. Це особливо важливо, якщо стіна холодна . А під час сну вона створює додатковий затишок.
За додаткову вартість ліжко може бути оснащена ящиком для білизни G-13-1 / 3. Вартість ліжка в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову вартість ліжко може бути оснащена ящиком для білизни G-13-1 / 3. Вартість ліжка в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
Відгуки - Дитяче ліжко G-11-3 "Good Wood" Доріс
Переглянути всі відгуки
5 780 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 205 см |
| Висота узголів'я | 65 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 65 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Низький |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Доріс |
5 780 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко G-11-3 "Good Wood" Доріс
5 780 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко G-11-3 "Good Wood" Доріс
Схожі товари


