Ліжко "Емілія" 90х200 Венгер
Код товару: 7584132
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 265 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 60 см |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Груша
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх світлий
-
Яблуня
Опис - Ліжко "Емілія" 90х200 Венгер
Характеристики
Ліжко "Емілія" компанії Венгер порадує вас своїм стильним і витонченим зовнішнім виглядом. Її матеріалом є натуральний масив вільхи , що володіє високою довговічністю і зносостійкістю. Елементи головах і ізножья мають рельєф по периметру, стильно підкреслює їх обриси. Лакофарбове покриття є екологічним і повністю безпечним для здоров'я.
За додаткову плату ви можете замовити варіант вироби в нестандартних розмірах, а також пофарбований у колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
За додаткову плату ви можете замовити варіант вироби в нестандартних розмірах, а також пофарбований у колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Варіанти кольорів вироби:
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 60 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
Відгуки - Ліжко "Емілія" 90х200 Венгер
Переглянути всі відгуки
11 265 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 212 см |
| Висота узголів'я | 100 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Висота узніжжя | 60 см |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
11 265 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко "Емілія" 90х200 Венгер
11 265 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко "Емілія" 90х200 Венгер
Схожі товари
