Дитяче ліжко АС-10 "Белль" 80х200 Санті-Меблі
Код товару: 7584671
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
13 375 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 86 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
Варіанти кольорів
-
Біле дерево
Опис - Дитяче ліжко АС-10 "Белль" 80х200 Санті-Меблі
Характеристики
Дитяче ліжко АС-10 "Белль" від виробника Санті-Меблі виконана на 100% з матеріалу європейського рівня , що говорить про високу якісність вироби. Воно абсолютно нешкідливе і не викличе алергічні реакції у вашої дитини. Неймовірно міцна і зносостійка меблі прослужить довгий термін і збереже свій первозданний вигляд.
Ціна вказана за дитяче ліжко без захисного бортика.
За додаткову плату можлива комплектація дитячого ліжка захисним бортиком. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden plaza.
Ціна вказана за дитяче ліжко без захисного бортика.
За додаткову плату можлива комплектація дитячого ліжка захисним бортиком. Вартість виробу в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden plaza.
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 86 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 87 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
Відгуки - Дитяче ліжко АС-10 "Белль" 80х200 Санті-Меблі
Переглянути всі відгуки
13 375 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 204 см |
| Глибина | 86 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Один |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Підліткова |
| Вік дитини | Від 10 років |
| Розмір | Широкий |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ДСП |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Прованс |
| Оснащення | З ящиками |
| Готовність | Готові |
| Вага | 87 кг |
| Виробник | Санті-Меблі |
13 375 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дитяче ліжко АС-10 "Белль" 80х200 Санті-Меблі
13 375 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дитяче ліжко АС-10 "Белль" 80х200 Санті-Меблі
Схожі товари


