Кухонний куточок "Віктор-7.1" Лівс
Код товару: 7558371
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 930 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх італія
Опис - Кухонний куточок "Віктор-7.1" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Віктор-7.1" - це зразок сучасної і багатофункціональної меблів. Одне з його головних переваг - це функціональна і оригінальна конструкція. Дана модель виготовляється з натуральних і якісних матеріалів, які забезпечують відмінну зносостійкість вироби. Виробник пропонує декілька варіантів оббивного матеріалу для цього куточка. Завдяки цьому можна підібрати оббивку максимально відповідну до конкретного інтер'єру.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-7.1" Лівс
Переглянути всі відгуки
20 930 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 195 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Лівс |
20 930 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Віктор-7.1" Лівс
20 930 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-7.1" Лівс
Схожі товари
