Кухонний куточок "Віктор-9" Лівс
Код товару: 7558377
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 880 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 191 см |
| Глибина | 138 см |
| Висота | 86 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Венге світлий
-
Дуб Борас світлий
-
Дуб світлий (шпон)
-
Дуб Сонома
-
Дуб темний (шпон)
-
Горіх Рібера
Опис - Кухонний куточок "Віктор-9" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Віктор-9" - це сучасна функціональна і лаконічна меблі. Виріб виготовляється з натуральних і якісних матеріалів. Його розміри розраховані максимально уважно і точно , тому куточок відмінно впишеться в більшість сучасних інтер'єрів. Такі меблі допоможе легко і правильно облаштувати обідню зону в будинку.
Ціна вказана на куточок без вартості столу і стільців в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок без вартості столу і стільців в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 191 см |
| Глибина | 138 см |
| Висота | 86 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Комплектація | З столом і стільцями |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-9" Лівс
Переглянути всі відгуки
12 880 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 191 см |
| Глибина | 138 см |
| Висота | 86 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Комплектація | З столом і стільцями |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Лівс |
12 880 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Віктор-9" Лівс
12 880 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-9" Лівс
Схожі товари
