Кухонний куточок "Віктор-10" Лівс
Код товару: 7558380
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
21 735 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 191 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Венге світлий
-
Дуб Борас світлий
-
Дуб світлий (шпон)
-
Дуб Сонома
-
Дуб темний (шпон)
-
Горіх Рібера
Опис - Кухонний куточок "Віктор-10" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Віктор-10" відрізняється стильним сучасним дизайном і зручністю використання. При виготовленні даної меблів застосовуватися тільки кращі високоміцні матеріалу, завдяки чому куточок має тривалий експлуатаційний термін. Оббивка кухонного куточка може бути виконана в різних матеріалах. Фахівці рекомендують використовувати флок, жаккард або шкірозамінник. Кожна з цих тканин проста в догляді і відрізняється високою зносостійкістю.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 191 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-10" Лівс
Переглянути всі відгуки
21 735 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 191 см |
| Глибина | 137 см |
| Висота | 87 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Лівс |
21 735 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Віктор-10" Лівс
21 735 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-10" Лівс
Схожі товари
