Кухонний куточок "Віктор-6" Лівс
Код товару: 7558367
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
16 905 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 126 см |
| Висота | 91 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх італія
Опис - Кухонний куточок "Віктор-6" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Віктор-6" - це функціональна, якісна і надійна меблі для вашого будинку. У ньому є все необхідне для того, щоб зручно зібратися за обіднім столом. При цьому, зовнішнє оформлення досить лаконічне - немає ніяких зайвих деталей. Кухонний куточок складається з міцних, надійних матеріалів і відрізняється високою зносостійкість . Такі меблі неодмінно стане родзинкою кожного сучасного інтер'єру.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 126 см |
| Висота | 91 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Салатовий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-6" Лівс
Переглянути всі відгуки
16 905 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 126 см |
| Висота | 91 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Салатовий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
16 905 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Віктор-6" Лівс
16 905 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-6" Лівс
Схожі товари
