Кухонний куточок "Віктор-4" Лівс
Код товару: 7558323
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 113 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 134 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх італія
Опис - Кухонний куточок "Віктор-4" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Віктор-4" відрізняється високою комфортабельністю , продуманим дизайном і відмінним якістю . Дана модель виготовляється із застосуванням натурального дерева, забезпечує зносостійкість вироби. Оббивка куточка відрізняється високою міцністю . Фахівці рекомендують в якості оббивного матеріалу жаккард, шенилл, флок і кожзаменители. Можливе застосування однотонних тканин і матеріалів з принтами.
Ціна вказана на куточок без вартості столу і стільців в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок без вартості столу і стільців в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 134 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | З столом і стільцями |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-4" Лівс
Переглянути всі відгуки
18 113 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 134 см |
| Висота | 90 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Тканина |
| Комплектація | З столом і стільцями |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
18 113 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Віктор-4" Лівс
18 113 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Віктор-4" Лівс
Схожі товари
