Кухонний куточок "Рондо" Лівс
Код товару: 7558386
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 168 см |
| Глибина | 133 см |
| Висота | 86 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Дуб світлий (шпон)
-
Дуб Сонома
-
Дуб темний (шпон)
-
Горіх Рібера
Опис - Кухонний куточок "Рондо" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Рондо" відрізняється оригінальним і цікавим дизайном. Цей пристрій застосовується маса незвичайних декоративних елементів, поєднання яких допомагає створити воістину витончений дизайн. Потрібний ефект створюють декоративні втяжки на спинці і боковинах в поєднанні з контрастними відтінками оббивки. Що стосується якості, кухонний куточок також прекрасний. При його виготовленні використовуються тільки міцні і надійні матеріали. Дерев'яний каркас може виконуватися в різних колірних варіантах.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 168 см |
| Глибина | 133 см |
| Висота | 86 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо" Лівс
Переглянути всі відгуки
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 168 см |
| Глибина | 133 см |
| Висота | 86 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Рондо" Лівс
14 088 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо" Лівс
Схожі товари
