Кухонний куточок "Рондо-1" Лівс
Код товару: 7558389
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
31 194 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 84 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Дуб світлий (шпон)
-
Дуб Сонома
-
Дуб темний (шпон)
-
Горіх Рібера
Опис - Кухонний куточок "Рондо-1" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Рондо-1" - меблі підкреслює статус і солідність свого власника. Виріб виготовляється з новітніми технологіями з кращих матеріалів, завдяки чому відмінно вписується в інтер'єри сучасних кухонь. Основа куточка виконується із застосуванням натурального дерева. Виробник пропонує виконання оббивки в різних варіантах, кожен з яких створює потрібний настрій в приміщенні.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 84 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-1" Лівс
Переглянути всі відгуки
31 194 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 148 см |
| Глибина | 96 см |
| Висота | 84 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Вузький |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для маленької кухні |
| Стиль | Сучасний |
| Виробник | Лівс |
31 194 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Рондо-1" Лівс
31 194 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-1" Лівс
Схожі товари
