Кухонний куточок "Рондо-3" Лівс
Код товару: 7558393
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
20 729 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 192 см |
| Глибина | 181 см |
| Висота | 70 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
Варіанти кольорів
-
Венге магія
-
Дуб світлий (шпон)
-
Дуб Сонома
-
Дуб темний (шпон)
-
Горіх Рібера
Опис - Кухонний куточок "Рондо-3" Лівс
Характеристики
Кухонний куточок "Рондо-3" виготовляється за сучасними технологіями з якісних і міцних матеріалів. Головне свідчення цьому - відмінна зносостійкість вироби і довгий експлуатаційний термін. Даний кухонний куточок універсальний . Він може з легкістю вбудуватися в більшість сучасних інтер'єрів. Все завдяки тому, що виготовляється в різних варіантах оббивки і кольору корпусу.
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на куточок в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в іншій комплектації і в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 192 см |
| Глибина | 181 см |
| Висота | 70 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-3" Лівс
Переглянути всі відгуки
20 729 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 192 см |
| Глибина | 181 см |
| Висота | 70 см |
| Готовність | На замовлення |
| Розмір | Великий |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Оббивка | Шкіра |
| Комплектація | Без столу |
| Призначення | Для великої кухні |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
20 729 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кухонний куточок "Рондо-3" Лівс
20 729 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кухонний куточок "Рондо-3" Лівс
Схожі товари
