Кутовий комод "У704 2Д" Берегиня
Код товару: 7573342
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 71 см |
| Глибина | 71 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб Сонома
-
Горіх лісовий
Опис - Кутовий комод "У704 2Д" Берегиня
Характеристики
Кутовий комод "У704 2Д" від виробника компанії Берегиня без сумніву буде шикарним придбанням висококласної меблів для кожного інтер'єру, так як виріб відрізняється довговічними характеристиками і має довговічні властивості. При виконанні використовували надійний ДСП матеріал, перевагою якого є гипоаллергенность.
Ціна вказана за комод, виконаний з ДСП першої категорії і оснащений роликовими напрямними. Ціна виробу з ДСП другої категорії і в комплектації з телескопічними направляючими прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за комод, виконаний з ДСП першої категорії і оснащений роликовими напрямними. Ціна виробу з ДСП другої категорії і в комплектації з телескопічними направляючими прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 71 см |
| Глибина | 71 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Кутовий |
| Призначення | Для речей |
| Оснащення | З ящиками |
| Тон | Темний |
| Наявність ручок | З ручками |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Кутовий комод "У704 2Д" Берегиня
Переглянути всі відгуки
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 71 см |
| Глибина | 71 см |
| Висота | 90 см |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Кутовий |
| Призначення | Для речей |
| Оснащення | З ящиками |
| Тон | Темний |
| Наявність ручок | З ручками |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Берегиня |
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий комод "У704 2Д" Берегиня
4 425 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий комод "У704 2Д" Берегиня
Схожі товари
