Комод "1203 2дн" Берегиня
Код товару: 7573340
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 650 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб Сонома
-
Горіх лісовий
Опис - Комод "1203 2дн" Берегиня
Характеристики
Комод "1203 2дн" від виробника компанії Берегиня обов'язково підкреслить і виділить всі особливості інтер'єру , а так само стане його головною родзинкою, так як дана модель відрізняється витонченим і розкішним дизайном. Потрібно підкреслити такі особливості моделі, як стійкість до зношування і гіпоалергенність.
Ціна вказана за комод, виконаний з ДСП першої категорії і оснащений роликовими напрямними. Ціна виробу з ДСП другої категорії і в комплектації з телескопічними направляючими прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за комод, виконаний з ДСП першої категорії і оснащений роликовими напрямними. Ціна виробу з ДСП другої категорії і в комплектації з телескопічними направляючими прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Комод "1203 2дн" Берегиня
Переглянути всі відгуки
3 650 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Виробник | Берегиня |
3 650 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "1203 2дн" Берегиня
3 650 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "1203 2дн" Берегиня
Схожі товари
