Комод 2В3Ш "Гресс" Мебель-Сервис
Код товару: 7573541
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 453 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 119 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Комод 2В3Ш "Гресс" Мебель-Сервис
Характеристики
Комод 2В3Ш "Гресс" - дуже красивий елемент спальні або вітальні. За кожними дверима розташовано по три полки. Родзинкою комода є відкриті фасади. Над комодом можна повісити дзеркало або надставку для книг і посуду.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 119 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 89 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Комод 2В3Ш "Гресс" Мебель-Сервис
Переглянути всі відгуки
7 453 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 119 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Модерн |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 89 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
7 453 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 2В3Ш "Гресс" Мебель-Сервис
7 453 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 2В3Ш "Гресс" Мебель-Сервис
Схожі товари


