Комод "1204-2Д" Берегиня
Код товару: 7573339
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 470 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Дуб Сонома
-
Горіх лісовий
Опис - Комод "1204-2Д" Берегиня
Характеристики
Комод "1204-2Д" від виробника компанії Берегиня безсумнівно буде прекрасним доповненням до вашому інтер'єру, так як модель відрізняється презентабельним і незрівнянним дизайном, а так само має лаконічну забарвлення. Необхідно підкреслити, що виріб є довговічним і гіпоалергенним, так як при виготовленні використовували краще ДСП.
Ціна вказана за комод, виконаний з ДСП першої категорії і оснащений телескопічними напрямними. Ціна виробу з ДСП другої категорії і в комплектації з роликовими напрямними прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Ціна вказана за комод, виконаний з ДСП першої категорії і оснащений телескопічними напрямними. Ціна виробу з ДСП другої категорії і в комплектації з роликовими напрямними прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Комод "1204-2Д" Берегиня
Переглянути всі відгуки
4 470 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Телескопічні |
| Виробник | Берегиня |
4 470 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "1204-2Д" Берегиня
4 470 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "1204-2Д" Берегиня
Схожі товари
