Комод "Алабама" Меблі-Сервіс
Код товару: 7573537
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 743 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 129 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 83 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Вишня Портофіно
Опис - Комод "Алабама" Меблі-Сервіс
Характеристики
Комод "Алабама" фабрики Меблі- сервіс це елемент модульної системи "Алабама". Чудове рішення для Вашого будинку в класичному стилі. Комод несе з собою радість, свіжість і легкість. Приємний колір розширює простір. Чудово підійде для інтер'єру в класичному стилі.
| Ширина | 129 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 83 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 57 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Комод "Алабама" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
5 743 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 129 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 83 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Призначення | Для косметики |
| Кількість ящиків | 3 ящика |
| Стиль | Прованс |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 57 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
5 743 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Алабама" Меблі-Сервіс
5 743 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Алабама" Меблі-Сервіс
Схожі товари


