Комод 2Д4Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Код товару: 7573542
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 763 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 96 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
Варіанти кольорів
-
Дуб Самоа
Опис - Комод 2Д4Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Характеристики
Комод 2Д4Ш "Гресс" - дуже красивий елемент спальні або вітальні. За двома дверцятами розташоване по одній полиці, за третьою - три полки. Родзинкою комода є закриті фасади. Над комодом можна повісити дзеркало або надставку для книг і посуду.
Внутрішнє наповнення:
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 96 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 68 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Комод 2Д4Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
5 763 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 40 см |
| Висота | 96 см |
| Матеріал | ДСП |
| Кількість ящиків | 4 ящика |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 68 кг |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
5 763 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод 2Д4Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
5 763 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод 2Д4Ш "Гресс" Меблі-Сервіс
Схожі товари


