Комод "Стиль 8 МДФ" Компаніт
Код товару: 7573099
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 127 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод "Стиль 8 МДФ" Компаніт
Характеристики
Якщо ви шукайте ідеальне доповнення вашого будинку, то комод "Стиль 8 МДФ" - найбільш підходяще для цього рішення . Він має неймовірну міцністю і довговічністю, тому прослужить вам не один десяток років. Велика палітра кольорів - ще одна перевага даного вироби. У висувних ящиках ви зможете розмістити величезну кількість особистих речей.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 127 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 36 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод "Стиль 8 МДФ" Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 127 см |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 36 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Стиль 8 МДФ" Компаніт
3 480 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Стиль 8 МДФ" Компаніт
Схожі товари






