Комод "Стиль 8" Компаніт
Код товару: 7573098
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 090 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 127 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Колір фасаду: Венге світлий / Колір корпусу: Венге темний
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод "Стиль 8" Компаніт
Характеристики
Високий комод 8 з модульної серії "Стиль" - прекрасне доповнення вашого інтер'єру. Він має високу конструкцією, яка складається з п'яти висувних ящиків. Всі матеріали, довговічні і абсолютно безпечні для здоров'я. Компактні розміри дозволяють розмістити комод навіть в невеликому приміщенні.
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 127 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 35 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод "Стиль 8" Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 090 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 127 см |
| Матеріал | ДСП |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 35 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 090 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Стиль 8" Компаніт
3 090 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Стиль 8" Компаніт
Схожі товари










