Вітрина "Стиль 21" Компаніт
Код товару: 7573102
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Стиль | Модерн |
| Призначення | Для книг |
Варіанти кольорів
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Горіх
-
Колір фасаду: Венге світлий / Колір корпусу: Венге темний
-
Яблуня
Опис - Вітрина "Стиль 21" Компаніт
Характеристики
Стильна і незвичайно практична вітрина 21 з модульної серії "Стиль" стане відмінним доповненням вашої вітальні. Вона поєднує в собі як закриті полиці , так і місткі висувні ящики . Всі деталі вітрини виготовлені з високоякісного ДСП і з'єднані між собою надміцної фурнітурою.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Стиль | Модерн |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 64 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Вітрина "Стиль 21" Компаніт
Переглянути всі відгуки
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Стиль | Модерн |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 64 кг |
| Виробник | Компаніт |
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітрина "Стиль 21" Компаніт
5 505 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітрина "Стиль 21" Компаніт
Схожі товари










