Комод "Стиль 7 МДФ" Компаніт
Код товару: 7573096
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 745 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 102 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | МДФ |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Комод "Стиль 7 МДФ" Компаніт
Характеристики
Високий комод 7 МДФ з модульної серії "Стиль" стане прекрасним доповненням абсолютно будь-якого інтер'єру, завдяки величезною палітрі пропонованих квітів. Замість ручок передбачені акуратні виїмки , які надають виробу унікальний зовнішній вигляд. Конструкція комода складається з 4 висувних ящиків, призначених для зберігання особистих речей.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 102 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 39 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Комод "Стиль 7 МДФ" Компаніт
Переглянути всі відгуки
3 745 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 102 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал | МДФ |
| Модифікація | Комод-тумба |
| Місцезнаходження | На кухню |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 39 кг |
| Виробник | Компаніт |
3 745 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Комод "Стиль 7 МДФ" Компаніт
3 745 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Комод "Стиль 7 МДФ" Компаніт
Схожі товари






