Вітрина "Стиль 21 МДФ" Компаніт
Код товару: 7573103
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 885 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
Варіанти кольорів
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх
-
Колір фасаду: Венге світлий / Колір корпусу: Венге темний
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Вітрина "Стиль 21 МДФ" Компаніт
Характеристики
Для гармонійного доповнення вашої вітальні була створена вітрина "Стиль 21 МДФ". Вона є одним з модулів цілої серії , тому ви зможете підібрати цілий меблевий гарнітур. Фасади виготовлені з довговічного МДФ і доповнені склом , яке приховує місткі полиці. Великий вибір кольорів дозволить підібрати вітрину, гармонійно вписується в інтер'єр кімнати.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Вітрина "Стиль 21 МДФ" Компаніт
Переглянути всі відгуки
6 885 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 47 см |
| Висота | 195 см |
| Матеріал | МДФ |
| Стиль | Модерн |
| Призначення | Для книг |
| Напрямні ящиків | Роликові |
| Вага | 65 кг |
| Виробник | Компаніт |
6 885 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вітрина "Стиль 21 МДФ" Компаніт
6 885 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вітрина "Стиль 21 МДФ" Компаніт
Схожі товари






