Ліжко-горище "Еко" Венгер
Код товару: 7555526
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 930 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 175 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Два |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Груша
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх світлий
-
Яблуня
Опис - Ліжко-горище "Еко" Венгер
Характеристики
Ліжко-горище "Еко" компанії Венгер дозволить грамотно розподілити житловий простір в дитячій кімнаті. Вона надає спальне місце, підняте над рівнем підлоги, і таким чином залишає під собою досить простору для установки письмового столу або комода. У конструкції передбачена сходи для зручного підйому вгору. Матеріал каркаса - натуральний масив вільхи.
Ціна вказана за ліжко-горище в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Ціна вказана за ліжко-горище в стандартній комплектації. За додаткову плату ви можете замовити виріб в нестандартних розмірах, а також забарвлене в колір з палітри TIN або RAL. Вартість виробу в такому випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza окремо.
Варіанти кольорів вироби:
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 175 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З драбиною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
Відгуки - Ліжко-горище "Еко" Венгер
Переглянути всі відгуки
11 930 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 88 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота узголів'я | 175 см |
| Кількість спальних місць | Односпальне |
| Кількість ярусів | Два |
| Тип | Горище |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Вікова група | Шкільна |
| Вік дитини | Від 6 років |
| Розмір | Маленький |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність матраца | Без матраца |
| Наявність коліщаток | Без коліщаток |
| Стиль | Сучасний |
| Оснащення | З драбиною |
| Готовність | Готові |
| Виробник | Венгер |
11 930 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Ліжко-горище "Еко" Венгер
11 930 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Ліжко-горище "Еко" Венгер
Схожі товари
